Strona główna Zespoły K-pop WINNER Ciężarówka na zewnątrz budynku YG Entertainment

Ciężarówka na zewnątrz budynku YG Entertainment

663
0

W dniach 29–31 stycznia Inner Circles umieścił ciężarówkę przed budynkiem YG Entertainment, aby zaprotestować przeciwko rzekomemu złemu traktowaniu WINNER.
Jak widać na ciężarówce, fani domagają się, aby YG Entertainment ogłosiło przyszłe plany WINNER, opublikowało więcej treści na Youtube, dostarczyło opinie, które fani stale sugerują.
Ciężarówka okrążała budynek od 9:00 do 17:00 każdego dnia.
30 stycznia YG Entertainment opublikowało oświadczenie w odpowiedzi na obawy fanów, upewniając ich, że jest wiele do zrobienia dla WINNER.

Cześć, tu YG Entertainment.
Chcieliśmy poinformować, że przygotowania do nowego albumu i solowych projektów WINNER przebiegają zgodnie z planem.
Mimo że w ubiegłym roku zaprezentowali dwa albumy i obecnie organizują trasę po Azji, członkowie WINNER wykorzystują każdą chwilę, jaką mają między harmonogramami, do pracy nad nową muzyką od wczesnego rana, aby móc zaprezentować fanom nową muzykę tak szybko, jak to możliwe.
YG Entertainment ma najwyższy szacunek dla swoich artystów i ich fanów, a my zawsze z szacunkiem słuchamy wszystkiego, co mają do powiedzenia. Ciężko pracujemy, aby zaprezentować wam najlepsze produkty końcowe, aby odwzajemnić okazaną wam miłość. Niedługo planujemy oficjalne udostępnienie wiadomości dotyczących WINNER.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim fanom WINNER za sympatię i oczekiwania.
– YG Entertainment

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here