Strona główna Ciekawostki GOT7 nie przedłuża kontraktu z JYP

GOT7 nie przedłuża kontraktu z JYP

1446
0
got7

Wszyscy członkowie GOT7 zdecydowali się nie przedłużać kontraktu z JYP❗❗
Przedstawiciel zespołu powiedział: „GOT7 ma bliskie relacje. Zebraliśmy opinie na temat tego, że członkowie chcą być razem. Ale opinie były podzielone w sprawie agencji. Po kilku spotkaniach z firmą zdecydowaliśmy się rozstać”.
Dalsze działania chłopaków po odejściu z wytwórni:
Jinyoung posiada wyłączny kontrakt z BH Entertainment. Sytuacja została teraz szczegółowo omówiona. Zaczyna działać jako pełnoprawny aktor.
Yugyeom dołączył do wytwórni hip-hopowej „AOMG”. Jest to wytwórnia Jay Parka. Odbyło się już końcowe spotkanie z wyższym urzędnikiem.
Youngjae otrzymał telefon od „Sublime Artist Agency”. Tutaj należą Song Kang-ho, Rain i Hani. Jest to wytwórnia która skupia się nie tylko na muzyce lecz również na aktorstwie. Można zakładać, że będzie promować się nie tylko w muzyce, ale także w reklamach i serialach/filmach.
Leader JB również przygotowuje się do solowego startu. Znane wytwórnie hip-hopowe (Hip Hop Label) i światowe wytwórnie płytowe wysyłały telefony z propozycjami. Planuję dołączyć tam, gdzie będzie mógł dostać pełne wsparcie jako artysta solowy.
Jackson będzie promował się zarówno w Chinach, jak i Korei. Wchodzi w globalną działalność pod swoją globalną marką „Team Wang”. W przypadku harmonogramu koreańskiego będzie to realizowane za pośrednictwem agencji (niestety nie wiem o jaką chodzi).
BamBam będzie również aktywny jednocześnie w Tajlandii i Korei. Podczas pracy w Korei agencja zajmująca się produkcją treści ma pomóc. Obecnie weryfikuje pozytywny kontrakt z „Makeus Entertainment”.
Mark wraca do Ameryki. Na razie planuję spędzić czas z rodziną w Los Angeles. Następnie planuje otworzyć osobisty kanał YouTube. Rozważa również solową działalność muzyczną w Stanach Zjednoczonych.
Znajomy, który dobrze zna GOT7, powiedział: „Członkowie bardzo się kochają. Mimo że GOT7 wykonuje swoje własne działania, zgodziliśmy się najpierw dać sobie czas”.
❗SOLO DZIAŁANIA NIE ZOSTAŁY JESZCZE POTWIERDZONE PRZEZ SAMYCH CHŁOPAKÓW WIĘC MOŻE SIĘ JESZCZE COŚ ZMIENIĆ❗

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here