Strona główna Ciekawostki Hongbin odszedł z VIXX

Hongbin odszedł z VIXX

852
0

Jellyfish Entertainment opublikowało oświadczenie, w którym dowiadujemy się o odejściu Hongbina z grupy.

Informacja pojawiła się zarówno na fancafe zespołu oraz na Instagramie Jellyfish Entertainnment. Według nich, Hongbin nie będzie już dłużej częścią VIXX. Z oświadczenia wytwórni czytamy, że odejście było osobistą decyzją artysty:

Dzień dobry, tu Jellyfish Entertainment.

Po pierwsze, chcielibyśmy serdecznie podziękować fanom, którzy przesyłają dużo wsparcia dla VIXX oraz do których kierowana jest [ta] niefortunna wiadomość.

Siódmego [sierpnia] Hongbin ogłosił, że chce odejść z grupy. Po dyskusji z członkami VIXX, postanowiliśmy uszanować dezycję Hongbina i odsunęliśmy go od zespołu.

W przyszłości VIXX planuje kontynuować działalność w pięcioosobowym składzie. Przepraszamy za zaniepokojenie naszych fanów tą nagłą wiadomością i prosimy o niezmienną miłość i wsparcie dla członków VIXX.

Dziękujemy.

Decyzja ta nastała po trzech miesiącach, odkąd Hongbin zawiesił wszystkie swoje aktywności w biznesie rozrywkowym, łącznie z jego streamem na Twitchu. Powodem hiatusu były kontrowersyjne wypowiedzi podczas jednej z transmisji na żywo, podczas której muzyk wypowiedział się krytycznie o kilku piosenkach k-popowych artystów, np. Everybody SHINee.

Źródło: https://n.news.naver.com/entertain/now/article/382/0000845158

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here