Strona główna Ciekawostki Kim Gun Mo pozywa kobietę

Kim Gun Mo pozywa kobietę

255
0
pozew

Kim Gun Mo podjął kroki prawne przeciwko kobiecie, która oskarżyła go o napaść fizyczną.

8 stycznia jego agencja Guneum powiedziała SPOTV NEWS: „6 stycznia w Biurze Prokuratury Okręgowej w Seulu wniesiono pozew przeciwko„ A ”o naruszenie (zniesławienie) ustawy o promocji informacji i wykorzystaniu sieci komunikacyjnej. ” Wydział Karny przydzielił sprawę i rozpoczął przegląd materiału.

„A” oskarżyła Kim Gun Mo o fizyczny atak na kanale YouTube Garo Sero Institute w zeszłym miesiącu. Podczas transmisji powiedziała, że ​​Kim Gun Mo wielokrotnie uderzył ją w nos, oko i brzuch, kiedy pracowała w centrum rozrywki dla dorosłych w styczniu 2007 roku. Wyjaśniła, że ​​nie jest w stanie zgłosić incydentu policji ze względu na zastraszanie Kim Gun Mo i właściciela firmy i dodała, że nie chce oglądać Kim Gun Mo w telewizji.

Instytut Garo Sero doniósł również o kobiecie „B” i jej zarzutach dotyczących molestowania seksualnego przez Kim Gun Mo. „B” od tego czasu złożyła pozew przeciwko Kim Gun Mo o zarzuty napaści seksualnej w biurze prokuratury okręgowej w Seulu i wzięła udział w przesłuchaniu na posterunku policji w Gangnam. Kim Gun Mo zaprzeczył zarzutom i złożył pozew o zniesławienie.

Źródło: https://www.soompi.com/article/1375900wpp/kim-gun-mo-sues-woman-for-defamation-after-she-accused-him-of-physical-assault

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here