Strona główna Ciekawostki Odwołane wydarzenia związane z koronawirusem

Odwołane wydarzenia związane z koronawirusem

1005
0
kpop wydarzenia

Wiele wydarzeń mających miejsce w Korei i wokół Azji zostało odwołanych z powodu obaw związanych ze zdrowiem publicznym związanych z wybuchem koronawirusa w Wuhan w Chinach.
Występy, które odbędą się w dniach 7–9 lutego w Ilsan i Goyang oraz od 21 lutego do 23 lutego w Ansan zostały odwołane. Jednak występy zaplanowane na 31 stycznia na Mokpo i 28 lutego w Gimhae będą odbywać się zgodnie z pierwotnym planem.
W dniu 29 stycznia, firma produkcyjna wojskowego musicalu „The Return”, gdzie występują SHINee, Xiumin, Vixx, Jo Kwon i wiele innych, ogłosiła, że szereg pokazów został odwołany lub przeniesiony w inne miejsca Korei. „Chcielibyśmy przeprosić publiczność, która spodziewała się występów„. Prosimy o wyrozumiałość w tej sprawie.”
Aktorka Jun So Min również odłożyła swoje wydarzenie dla fanów, które pierwotnie zaplanowano na 1 lutego. Ogłosiła odwołanie na swoim osobistym koncie na Instagramie.
Super Junior, który wydał nowy album 28 stycznia, planował nakręcić powrót do programu o nazwie „Super Junior: The Stage” w Ilsan i początkowo planował pozwolić 400 fanom zobaczyć dwa odcinki nagrywania. Jednak z powodu wybuchu epidemii obecnie tylko ekipy filmowe i członkowie personelu będą mogli uczestniczyć w filmowaniu.
Piosenkarz Kang Sung Hoon odwołał także spotkania fanów zaplanowane na 14 i 15 lutego, powołując się na obawy związane ze zdrowiem publicznym.
Według agencji SM Entertainment koncert Taeyeon w Singapurze zaplanowany na 1 lutego, a koncerty NCT Dream w Makau i Singapurze, zaplanowane odpowiednio na 7 i 8 lutego oraz 15 lutego, zostały tymczasowo przełożone.

Źródło: https://www.soompi.com/article/1380150wpp/events-postponed-or-cancelled-in-korea-and-around-asia-due-to-coronavirus-concerns

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here