Strona główna Zespoły K-pop Blackpink Fani z całego świata publikują tweety pod hasztagiem #ApologizeToJennie

Fani z całego świata publikują tweety pod hasztagiem #ApologizeToJennie

776
0
blackpink

W 2018 roku idolka musiała zmierzyć się z ogromną falą hejtu i krytyki, gdyż internauci zaczęli zarzucać jej, że jest leniwa i nie przykłada się do występów. Wielu BLINKs prosiło YG Entertainment o wyjaśnienie tej sytuacji, jednak wytwórnia milczała.

W dzień swoich urodzin Jennie postanowiła przeprosić fanów, jednak nie podała żadnych szczegółów w tej sprawie.

Dopiero po wpisie jednego z użytkowników twittera (@notpannchoa konto na twitterze, które publikuje artykuły z płatnej strony pannchoa), który opublikowany został jakiś czas temu, fani dowiedzieli się co tak naprawdę było powodem ‚leniwego’ tańca idolki. W artykule wyjaśnione zostało, że Jennie tańczyła w ten sposób z powodu kontuzji kostki.
BLINKs i wiele innych osób, które nie są fanami BLACKPINK zaczęli publikować tweety, w których przepraszają Jennie za wszystkie złe słowa i chwalą ją za odwagę i wytrwałość. Idolka przez długi czas brała udział we wszystkich aktywnościach zespołu pomimo bólu spowodowanego urazem kostki.

Źródło: https://www.allkpop.com/article/2020/08/fans-trend-apologizetojennie-on-twitter-after-the-truth-about-her-lazy-dancing-is-revealed

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here