Strona główna Ciekawostki The Rose wydali singiel „Black Rose” dla fanów

The Rose wydali singiel „Black Rose” dla fanów

577
0
the rose

24 sierpnia The Rose wydali singiel o tytule „Black Rose” na swoim oficjalnym kanale Youtube. Nazwa piosenki jest jednocześnie nazwą ich fandomu. Ta piosenka jest dedykowana właśnie dla ich fanów.

Wcześniej 3 sierpnia, w trzecią rocznicę powstania zespołu od debiutu, The Rose ujawnili, że stworzyli nowe konta w mediach społecznościowych dla zespołu i wydali następujące oświadczenie w języku koreańskim i angielskim:

Witajcie, nasze kochane Blackroses.

To już trzeci rok naszego wspólnego spaceru po tej pięknej drodze do celu. Codzienność jest dla nas takim błogosławieństwem od kiedy się poznaliśmy. Dziękujemy za to, że zawsze byliście u naszego boku przez wszystkie wzloty i upadki. Z każdą podróżą jest objazd lub okres odpoczynku. Uważamy, że z członkami idącymi do wojska, teraz jest odpowiedni czas, abyśmy po prostu siedzieli tam, gdzie zawsze jesteśmy i cieszyli się widokiem, którego nie mogliśmy zobaczyć idąc do przodu. Są rzeczy, których możemy się nauczyć i których możemy doświadczyć tylko wtedy, gdy zatrzymamy się i poświęcimy czas, by je docenić. Naprawdę mamy nadzieję, że uda nam się z tego wyjść i opowiedzieć wam wszystko o naszych doświadczeniach. Do tego czasu przygotowaliśmy mały prezent dla naszych Blackroses, który mamy nadzieję wkrótce ujawnić.

Tęsknimy za Wami, do zobaczenia za chwilę.

– The Rose

W filmie możemy zobaczyć ich wspomnienia z koncertów i życia zza kulis. Jest to ich podziękowanie dla fanów za wsparcie przez 3 lata wspólnej podróży.

źródło: https://www.instagram.com/therosesound/?igshid=58eh2ym85msa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here